Studio

Zespół

Małgorzata Lipiec
Kosmetolog - stylistka paznokci
Weronika Mosurek
Fryzjer
Aleksandra Pustelnik
Fryzjer stylista
Anna Bojarska
Fryzjer Stylista
Paulina Małek
Fryzjer Stylista

Opis

Studio fashion

Każda kobieta jest piękna, nie wszystkie jednak potrafią to samodzielnie odkryć. Zapraszamy do studia urody Fashion, gdzie poczujesz się naprawdę wyjątkowo. Tutaj profesjonalni fryzjerzy i kosmetyczki zadbają o Twój wygląd i dobre samopoczucie. Dzięki szerokiej gamie zabiegów pielęgnacyjnych poczujesz się młodsza, piękniejsza i bardziej atrakcyjna.

Specjalnościami krakowskiego salonu urody Fashion są fryzjerstwo i kosmetyka. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kreatywne strzyżenie, jak i wyjątkowe upięcia na specjalne okazje (np. fryzury ślubne). Możemy także kompleksowo zatroszczyć się o fryzurę, przywracając gładkość i blask zniszczonym włosom dzięki prostowaniu Montibel’lo, przeprowadzanemu z wykorzystaniem nowoczesnego szamponu keratynowego. Zabieg odżywia włosy, a efekt ich ujarzmienia utrzymuje się od 3-5 miesięcy. Nasz salon urody to także profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Troszczymy się tu o piękno dłoni i stóp, dbamy o gładką i jędrną cerę oraz przedłużamy i zagęszczamy rzęsy.

W naszym salonie wykonujemy także zabiegi nowoczesnym Laserem sPTF+, pozwalającym na skuteczną depilację, fotoodmładzanie, leczenie trądziku, usuwanie przebarwień i terapię naczyniową.
Korzystając z usług naszego salonu, oprócz najwyższej jakości świadczonych usług, z pewnością docenisz także panującą tu wyjątkową atmosferę. Dbamy o naszych klientów tak, jak sami chcielibyśmy zostać potraktowani – zawsze znajdujemy czas na konsultacje i porady dotyczące wybranych usług.

Zapraszamy do naszego krakowskiego salonu, który zlokalizowany jest przy ul. Imbramowskiej 15 na Prądniku Białym.