Promocje

Usługa dostępna w naszym Studio

Zapraszamy więcej informacji udzielą nasi Fryzjerzy.

 

 

Olaplex – produkty które uratuje nawet najbardziej zniszczone włosy.

Regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe przywracając włosom naturalną strukturę.

Włosy zbudowane są z łańcuchów keratynowych, które zapewniają trwałą konstrukcję włosa. Łańcuchy te są połączone wspomnianymi mostkami dwusiarczkowymi, które codziennie ulegają licznym zerwaniom poprzez zabiegi koloryzacji, a także podczas codziennej stylizacji takiej jak suszenie, prostowanie, a nawet czesanie.

Olaplex jest jedynym produktem na rynku, który jest w stanie zregenerować zerwaną strukturę włosa. Jest zabiegiem permanentnym do momentu ponownego uszkodzenia włosów zabiegami chemicznymi i mechanicznymi.

Blond multiplier

Może być stosowany do zabiegu koloryzacji, rozjaśniania, prostowania keratynowego, a także jako oddzielna rekonstrukcja.

Bond perfecton

Nie jest odżywką, aktywatorem, ani neutralizatorem. Wykorzystano w nim ten sam składnik aktywny co w fazie 1, jednak jest w konsystencji kremu, by ułatwić aplikację. Drugi krok jest niezbędny we wszystkich zabiegach w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów. Jest stosowany dla połączenia pozostałych mostków dwusiarczkowych przed i po zabiegu, by zapewnić siłę, strukturę i integralność włosów.

MAGIA OLAPLEXU

Jeżeli chodzi o farbowanie  włosów każda z Was zadaje sobie pytanie jak bardzo niszczymy włosy podczas koloryzacji. Pomimo, że laboratoria wciąż ulepszają formuły farb, pudrów rozjaśniających, bywa, że stan włosów po zabiegach chemicznych się pogarsza. Niestety w  90% zniszczonych włosów to nie wina kosmetyków, a brak wiedzy jak z nich korzystać i nieumiejętność kontroli procesu koloryzacji.  Wiele z Was na pewno kiedyś miała do czynienie z problemem przesuszonych i kruszących się włosów wskutek nieudanej dekoloryzacji bądź częstego rozjaśniania. Wtedy, udając się do fryzjera słyszałyście zapewne by zaprzestać baleyagu i dać odpocząć włosom czyli regenerować i stonować kolor na ciemniejszy. Jednym słowem nici z pięknego, nie żółtego blondu czy modnych w tej chwili pasteli lub intensywnych kolorów z połyskiem.  Jednak UWAGA; wiadomość od nas, fryzjerów; to co niemożliwe, stało się możliwe. Koloryzacje bez większych konsekwencji i przechodzenie z ciemnych kolorów na jasne nie powodując trwałych uszkodzeń włosa. A to wszystko dzięki OLAPLEX SYSTEM.  Jordan Alexander i Slim jako pierwsi, przez pół roku poznawali walory magicznego Olaplexu.
NA CZYM POLEGA MAGIA OLAPLEXU?
System pielęgnacji włosów OLAPLEX przeznaczony jest do profesjonalnego użytku i dodaje się go bezpośrednio do koloryzacji. Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów podczas koloryzacji. Co to znaczy? Poprzez farbowanie, rozjaśnianie, używanie prostownicy, suszenie gorącym powietrzem czy zbyt brutalne  rozczesywanie włosów, wspomniane wyżej mostki dwusiarczkowe się zrywają. Olaplex, mówiąc krótko odbudowuje wiązania wewnątrz włosa, wzmacnia włosy, poprawia ich kondycję a co najważniejsze w dużej części eliminuje skutki uboczne koloryzacji dzięki czemu włosy się nie łamią są lśniące, sprężyste i naprawdę zdrowe.
Można też stosować Olaplex jako zabieg regenerujący włosy (bez farbowania).

Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalnaów, DEA, aldehydów i nigdy nie był testowany na zwierzętach.
Olaplex jest dodatkiem do koloryzacji/dekoloryzacji. Kosztuje od 70 zł do 100 zł dodatkowo do ceny standardowej koloryzacji w naszym Studio natomiast koszt regeneracji Olaplexem 150 zł.

ZAPRASZAMY

 

 

Komentowanie jest wyłączone