Rzęsy

Pozwól sobie na rzęsy o których zawsze marzyłaś. Zabieg polega na doklejaniu pojedynczych rzęs z proteiny jedwabiu do każdej Twojej naturalnej. Dzięki temu uzyskujesz efekt, któremu nie dorówna żaden tusz. Masz przy tym całkowity komfort psychiczny, gdyż nie musisz się już martwić o rozmazane oczy, smugi czy grudki…

Umów się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs już dziś.

Przedłużanie rzęs jest zabiegiem bezbolesnym, ponad to jest uważany za jeden z najbardziej relaksujących zabiegów kosmetycznych.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Piękne długie rzęsy.

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs!

Przedłużenie rzęs pozwoli Ci na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%. Zaprojektowane by pogrubić i przedłużyć naturalne rzęsy. W zabiegach stosowane są różnego rodzaju długości rzęs, dzięki czemu możesz sama decydować o tym jak bardzo długie rzęsy chcesz mieć.

Przedłużanie rzęs – metoda

Piękno jest w Tobie – uwolnij je

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonuję metodą jeden do jednego co oznacza, że doklejam pojedyncze rzęsy z proteiny jedwabiu jedna po jednej do każdej Twojej rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs. Do wykonania zabiegu stosuję jedynie markowe rzęsy oraz profesjonalne kleje do rzęs posiadające certyfikaty najwyższej jakości. Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo starannym i czasochłonnym zabiegiem, często trwającym nawet do 3 godzin. Jednakże efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający.

Przedłużone rzęsy to pojedyncze włoski (z proteiny jedwabiu) doklejone jedna po drugiej do Twoich naturalnych rzęs, utrzymują się one od sześciu do ośmiu tygodni tyle samo ile trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy. Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy, budowa ich odpowiada budowie naturalnej rzęsie, dlatego są nie rozróżnialne przez niedoświadczonego obserwatora.

Przedłużone rzęsy są wodoodporne więc bez obaw można korzystać z sauny lub basenu. Makijaż należy zmywać wodą z żelem do mycia twarzy lub płynem micelarnym, nie należy używać preparatów zawierających tłuszcze, gdyż reagują one ze stosowanym do przedłużania rzęs klejem co może spowodować odklejanie się rzęs i utratę efektu długich rzęs.. Przy właściwej pielęgnacji efekt pięknych rzęs utrzymuje się od 6 do 8 tygodni, jednakże co 4 tygodnie wskazane jest uzupełnienie w celu podtrzymania idealnego efektu przedłużonych i zagęszczonych rzęs.

Przedłużanie rzęs vs. alergie

W trakcie zabiegu przedłużania rzęs jedynym elementem alergizującym może być klej, jednakże prawidłowo wykonany zabieg w zupełności nie alergizuje ani nie wpływa negatywnie na zdrwie. Co to znaczy że jest prawidłowo wykonany zabieg? To oznacza, że klej nie ma styczności z powieką oka ani nie dostał się do śluzówki oka, prawidłowo wykonany zabieg przedłużania polega na doklejeniu rzęsy nieco ponad cebulką rzęs. Jeśli zabieg został właśnie w ten sposób przeprowadzony to przedłużanie rzęs będzie nie tylko udane ale zupełnie bezpieczne i w efekcie uzyskamy długie gęste rzęsy.

Ilość doklejanych rzęs

Standardowo w trakcie zabiegu dokleja się jedno około od 90 do 130 rzęs czyli w sumie w trakcie jednego zabiegu dokleja się od 180 do 260 rzęs. Ilość przyklejonych rzęs zależy od stanu rzęs klientek jeśli sama klentka posiada gęste rzęsty to jest w stanie przykleić ich więcej.

Długość i grubość rzęs

Klientki mają do wyboru rzęsy od 8 mm do 17 mm, grubość od 0,15 do 0,25 oraz trzy różne rodzaje podkręcenia rzęs.

Komentowanie jest wyłączone