Koloryzacja

                                        

Cromatone koloryzacja trwała permanentna

Farba Cromatone

OPIS

CROMATONE to klasyczna permanentna koloryzacja włosów, zapewniająca ochronę i równomierny kolor od nasady, aż po końce. Zapewnia intensywne odcienie i rozjaśnienie do trzech tonów. CROMATONE oferuje szeroki wybór spośród wyjątkowych 118 modnych odcieni.

Technologia Soya Color Protect (SCP) jest kombinacją pielęgnacyjnych składników aktywnych pochodzenia roślinnego i molekuł odżywczych, które zapewniają włóknom włosa i skórze głowy maksymalną ochronę podczas procesu koloryzacji. Kombinacja pielęgnacyjnych składników aktywnych pochodzenia roślinnego (drzewo boswelia serrata), ekstraktu soi i molekuł odżywczych penetruje łuskę włosa, naprawia i restrukturyzuje powierzchnię.

Wygładza i wyrównuje włókna włosów, pozwalając uzyskać perfekcyjne nałożenie koloru. SCP pomaga barwnikom w penetracji włókna włosa, zapewniając osiągnięcie lepszego utrwalenia koloru, jego utrzymanie, wzmocnienie jakości i intensywności barwnika.

 

Farba Cromaxtrem

OPIS

CROMAXTREM to koloryzacja oparta na barwnikach bezpośrednich, o wysokiej intensywności, które pozwalają uzyskać bardzo czyste odcienie miedziane, czerwone, purpurowe zarówno na włosach naturalnych, jak i farbowanych.

 

                                        

Oalia koloryzacja bez amoniaku

Oalia 60 ml

OPIS

Ponad 30% kobiet deklaruje, że ma wrażliwą skórę głowy. Jedna na pięć kobiet odczuwa dyskomfort podczas zabiegu farbowania. Inne mają obawy wobec koloryzacji w czasie ciąży. Mimo to, prawie żadna z nich nie zrezygnuje z efektu permanentnej koloryzacji.

 OALIA. Kolor ma w naturze. Nowy System Permanentnej Koloryzacji bez amoniaku – bez zapachu – bez ppd.

Naturalny składnik aktywny: olej arganowy.

 

Właściwości

• bez amoniaku

• bezwonna

• 100% pokrycie siwych włosów

• rozjaśnienie do 4 tonów

• maksymalny komfort aplikacji zarówno dla klienta, jak i fryzjera

• 79 modnych odcieni

                                        

Cromatone skuteczne pokrycie siwizny

Cromatone Recover

OPIS

Nowa technologia z wysoką zawartością naturalnych aktywnych składników pochodzenia roślinnego pozwala uzyskać najlepsze rezultaty w koloryzacji i pielęgnacji włosów dojrzałych.

Właściwości

NOWE MOLEKUŁY PIGMENTU O ZWIĘKSZONEJ MOCY Formuły z większą zawartością pigmentu dla lepszych rezultatów na włosach siwych. NOWY PODWÓJNY SYSTEM ALKAICZNY Nowy system, zawierający mniej amoniaku od tradycyjnych farb, pozwala osiągnąć optymalne rezultaty koloryzacji przy jednoczesnej znamiennej poprawie zapachu i komfortu podczas wykonywanego zabiegu. SKŁADNIKI AKTYWNE  Składniki te, przenoszone wraz z farbą we włosy, zmiękczają rdzeń białych włosów, pozwalając uzyskać maksymalną moc koloru i świetne pokrycie farbą.

 

 

Komentowanie jest wyłączone